ULUSLARARASI HİJYEN SERVİSİ

"Yeni Nesil Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları"

Hijyen Teknolojileri, Sistem Tasarımları,

Yöntem Uygulamaları ve Hizmet Sunumu

Bize Ulaşmak İçin

(0212) 273 0424

Blog

Anasayfa >> Blog

UHS

Son Yazılarımız

Dezenfeksiyon

02.01.2016

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Firmaları

Temizlik Şirketi

06.03.2016

İnşaat Sonrası Temizlik

06.04.2016

12.01.2016

05.02.2016

21.02.2016

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası temizlik şirketleri, firmaları İhtiyacını kurumsal ve uluslararası standartlarda karşılayabilmek için yeni bir yapı kurduk.

UHS, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli ve % 100 memnuniyet sunan hizmetiyle her geçen gün yeni müşteriler edinerek büyümeye devam etmektedir. Müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz.

UHS olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilirsiniz.

 

İstanbul Ev Temizliği

(İstanbul) Temizlik Firması Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Merkezi İstanbul'da bulunan Temizlik Şirketimiz UHS; sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek  hizmet vermektedir.

 

İnşaat ve tadilat sonu ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. Verilen adrese gelen ekibimiz bir gün içinde ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir. Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, Banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntemle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

 

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.  Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

Temizlik Şirketleri, Yeni Nesil Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları, Temizlik Şirketi, En iyi Temizlik Firması, En İyi Temizlik Şirketleri, Kaliteli Temizlik Şirketi, İstanbul Temizlik Şirketi, Türkiye Temizlik Şirketi, İnşaat Temizliği, Tavan Temizliği,Temizlik Firmaları Sayfası, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Temizlikte En İyi Şirket

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik Şirketleri, Firmaları ve Hijyen; Uluslararası Hijyen Servisi olarak müşterilerimize sunmakta olduğumuz temizlik hizmetlerinde hijyen standardını götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

UHS

Temizlik Şirketleri ve Temizlik Firmaları anlayışına yeni bir bakış açışı kazandırarak uluslararası standartların tüketicinin beğenisine sunulmasını hedefledik. On yılı aşkın çalışmalarımız sonucunda verdiğimiz hijyen mücadelesi 2000 li yıllarda çok yadırgansa da bu gün günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

 

Sunmakta olduğumuz temizlik hizmetlerinde; görünen kir ile birlikte görünmeyen kirleride hedefleyen çalışmalarımız bizlere bir çok alanda ilk olma şansını vermiştir. En önemlisi de hizmet alan müşterimizin çapraz bulaşmalara karşı sağlığının korunmasında önemli rol oynamıştır.

 

© 2004 - 2016 UHS. Tüm Hakları Saklıdır. | Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | İç Yazışma Formu

Temizlik Şirketleri, Yeni Nesil Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları, Temizlik Şirketi, En iyi Temizlik Firması

En İyi Temizlik Şirketleri, Kaliteli Temizlik Şirketi, İstanbul Temizlik Şirketi, Türkiye Temizlik Şirketi, İnşaat Temizliği,

Tavan Temizliği,Temizlik Firmaları Sayfası, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Temizlikte En İyi Şirket