Temizlik ve Hijyen Hizmetleri
Ev Temizliği ve Hijyeni.

Ev Temizliği ve Hijyeni

Sunmakta olduğumuz ev temizliği; profesyonle bir ekip tarafından son derece güvenli ve uluslararası standartlarda sunulmaktadır.

Olması gereken ev temizliği şirketleri yaklaşımını benimseyerek; evinize zara vermeden evinizde temizliğin ötesinde aynı zaman da hijyen sağlayarak beklentilerinizi karşılayacak, ev temizliği firmalarını tercih etmekle doğru karar verdiğinizi hissettirecek bir hizmet sunmaktayız.

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliklerinde; yüksek asidik ve alkali ürünler kullanarak size geçici bir memnuniyet sağlamamaktayız. Uluslararası standartlarda ürünler kullanarak yüzeylere zarar vermeden, yüzeylerin ömrünü uzatacak bir yöntem izlemekteyiz.

Günlük ve genel ev temizliklerinde; evinizde ince detay bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda evinizde yaptığımız uygulamalarda, evinizin dezenfeksiyonunu da yaparak sizin için sağlıklı bir ortam hazırlamaktayız.

Günlük ve Genel Ev Temizliği

Günlük ve genel ev temizlikleri kapsamında; evde halı-koltuk yıkama, duvar silme vb. bir çok hizmet talebiniz dahilinde sizlere sunulmaktadır.

Biz bu uygulamaları yaparken sizi evde beklemek zorunda bırakmıyoruz.

Ev temizliği şirketleri sizin için sorun değil çözüm olmalıdır.

İnşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, evde halı temizliği, evde koltuk temizliği, günlük ev temizliği, detaylı ev temizliği bu kapsamdaki hizmetlerimiz arasındadır.